Szczęśliwa przystań (Lucky Harbor, #2) Jill Shalvis

ISBN:

Published:

ebook

408 pages


Description

Szczęśliwa przystań (Lucky Harbor, #2)  by  Jill Shalvis

Szczęśliwa przystań (Lucky Harbor, #2) by Jill Shalvis
| ebook | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 408 pages | ISBN: | 6.73 Mb

Tara ma tysiące powodów, by nie wracać do małego miasteczka Lucky Harbor w stanie Waszyngton. Jednak kiedy jej życie rozpada się na kawałki, każde miejsce z dala od jej niespełnionych marzeń i byłego męża będzie dobre. Tara postanawia więc pomócMoreTara ma tysiące powodów, by nie wracać do małego miasteczka Lucky Harbor w stanie Waszyngton. Jednak kiedy jej życie rozpada się na kawałki, każde miejsce z dala od jej niespełnionych marzeń i byłego męża będzie dobre. Tara postanawia więc pomóc swoim dwóm siostrom w renowacji, otwarciu i prowadzeniu małego hotelu.

Wreszcie może wziąć sprawy we własne ręce i wymyślić nowy plan na życie. Lecz pewien opalony, zielonooki żeglarz ma swoje własne plany, w których Tara jest główną bohaterką. A kiedy jej były mąż zechce ją ponownie zdobyć, okaże się, że troje to tłum, nad którym Tara nie ma kontroli – zwłaszcza gdy nagle wychodzi na jaw jej najgłębszy sekret. Teraz Tara musi stawić czoło swojej przeszłości i odkryć, czego tak naprawdę chce. Jeśli będzie miała szczęście, odnajdzie wszystko, czego pragnie jej serce.Podniecająca, słodka, zabawna i romantyczna powieść. Czysta przyjemność!Robyn Carr, bestsellerowa autorka „New York Timesa”Jill Shalvis ma wyjątkowy dar kreowania bohaterów, którzy są inteligentni, dowcipni i niesamowicie seksowni, a jednocześnie mają na tyle dużo wad i słabości, że nie są nierealistycznie idealni.RomanceJunkies.comW książkach Shalvis jest pełno humoru, ciepłych emocji i żaru.Carly Phillips, autorka bestsellerów „ New York Times’a”Jill Shalvis – autorka nagradzanych, bestsellerowych romansów.

Mieszka w małym miasteczku w górach, w którym pełno jest dziwacznych postaci. Jakiekolwiek podobieństwo bohaterów jej książek do tych osób jest… raczej przypadkowe.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Szczęśliwa przystań (Lucky Harbor, #2)":


manufakturapalet.pl

©2011-2015 | DMCA | Contact us